top of page
Glass Buildings

Kurumlara Özel Hizmetler

Yerinde Eğitim

Kurumunuz öğrencilerine eğitim aldırmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Kurumunuza geliyoruz ve öğrencilerinizi eğitiyoruz.

Profesyonel Hizmet

Eğitim içeriği hakkında kurum ve öğrenci velilerini çalışmaya başlamadan önce ve her ay düzenli olarak bilgilendiriyoruz. Müfredata ve kazanımlara uygun çalışma planlarımızı kurumlara iletiyoruz.

Materyal Gerektirmez

Kullandığımız Robotik Kodlama setleri  kurumlara maliyet açısından yük oluşturabilir. Bu yüzden kendi setlerimiz ile geliyoruz ve eğitimlerimizi veriyoruz.

Uzman Eğitimciler

Robotik Kodlama alanında eğitim veren kadromuz, Eğitim Fakültelerinin Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği (Lisans) alanında mezun öğretmenlerden oluşmaktadır.

Küçük Gruplar

Kurumda bulunan öğrenci sayısında göre; kurum ile ortak planlamamızı yapıyoruz. Tam öğrenmenin gerçekleşebilmesi için gruplarımızı en fazla 6 kişiden oluşacak şekilde ayarlıyoruz.

Sosyal Destek

Her eğitim sonrası, öğrencileriniz ile yapmış olduğumuz atölye çalışmasına ait görsel ve videoları sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca görsel ve videoları düzenleyip, sosyal medya sayfamızda sizleri de etiketleyerek paylaşım yapıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurunuz

Sosyal Medya Sayfalarımız

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter

Kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçilecektir. Teşekkür ederiz.

bottom of page